Kosmetoderm

Dermatologia Kosmetologia

Nowości

Szanowni Państwo,

W okresie jesienno-zimowym wprowadzamy do oferty usuwanie blizn i przebarwień potrądzikowych laserem frakcyjnym CO2 :)

 

·Promocyjna cena zabiegu-od 400PLN !!!

 

Drogie Pacjentki i Pacjenci,

Celem optymalizacji leczenia problemów trądzikowych we współpracy z salonem kosmetycznym  Meriz (https://www.facebook.com/pages/category/Skin-Care-Service/Salon-Kosmetyczny-Meriz-1197932873555141/) wprowadziliśmy do oferty zabieg oksybrazji.

 

Jest to rodzaj peelingu mechanicznego pomocą tlenu aplikowanego pod wysokim ciśnieniem na skórę, co ma działanie złuszczające i odkażające- a w efekcie umożliwia bezinwazyjne oczyszczenie i rewitalizację skóry,zmniejsza przebarwienia, spłyca blizny i zwęża pory.

Zabieg może być wykonywany u osób w każdym wieku, w miesiącach letnich a także jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

 

 

Od czerwca 2019 wzbogacamy ofertę o wykonywanie

zabiegów laserowego usuwania zmian skórnych takich jak brodawki wirusowe (kurzajki), brodawki łojotokowe, mięczak zakaźny, włókniaki itp.

 
 
Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych pacjentów (art.13 ust.1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)).
Szanowni Państwo, 

Administratorem podawanych osobowych, tj.  danych  zbieranych w procesie rejestracji danych osobowych, danych o stanie zdrowia oraz zamieszczanych na dokumentach (np. fakturach) jest  Anna Dyszyńska- Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny A.Dyszyńska, ul. Popularna 1/U03, 02-473 Warszawa.

Dane medyczne są zbierane dla celów wykonywania i dokumentowania świadczeń zdrowotnych i nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem obowiązkowego udzielania informacji oraz koniecznych działań związanych z rozliczeń podatkowych (dotyczy faktur za usługi medyczne).

Dane osobowe zamieszczane na dokumentach związanych z obsługą gabinetu mogą być udostępniane podmiotom lub osobom współpracującym w zakresie i celu związanym bezpośrednio z wykonaniem przez nie zleconej usługi (np. rozliczenia podatkowe)oraz organom władzy publicznej w zakesie niezbędnym do wykonywania ich zadań, w szczególności nadzoru i kontroli.

Pacjentom lub i przedstawicielom ustawowym przysługuje prawo wglądu do danych osobowych i ich poprawiania, a także wglądu do dokumentacji medycznej. Ze względu na nadrzędny obowiązek przechowywania dokumentacji medycznej, dane nie mogą być usuwane prze upłynięciem ustawowego okresu ich przechowywania.

Pozostałym osobom fizycznym i podmiotom, których dane osobowe są w posiadaniu Gabinetu, przysługują prawa do zgodnego z ustawą oraz innymi przepisami regulującymi wpływu na przechowywania i przetwarzanie ich danych osobowych.

 Adres emailowy anna.dyszynska@tlen.pl  jest prywatnym adresem Anny Dyszyńskiej i administrator nie odpowiada za potencjalne wycieki danych osobowych spowodowane z korzystaniem z tego adresu.


Jednocześnie informuję,że wg.opinii prawników Izb Lekarskich indywidualne praktyki lekarskie wg.NIE podlegają ścisłym zasadom RODO.
 
http://izbalekarska.pl/czy-ipl-powinny-powolywac-inspektora-ochrony-danych-dpo/#more-23536